UMKS Trójka (2002) - MKP ODRA Centrum Wodzisław Śl. 0:5 (0:5)

MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI
0
5

Koszmarny początek rundy wiosennej.

W zimowej aurze przyszło nam rozpocząć walkę w II Lidze Juniorów Młodszych. Prawdopodobnie temperatura spowodowała, że cały zespół w pierwszej połowie zaprezentował się bardzo słabo. Jeszcze mecz na dobre się nie rozpoczął, a już po dwóch minutach i dwóch rzutach karnych przegrywaliśmy 0:2. Kolejne minuty nie przyniosły niestety poprawy naszej gry, a wręcz odwrotnie, przeciwnik po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego zdobył kolejną bramkę. Nasza drużyna do przerwy nie potrafiła się otrząsnąć i nawiązać jakiejkolwiek walki z przeciwnikiem, któremu w zasadzie wszystko wychodziło. Byli lepsi w każdym elemencie gry w piłke nożną. Zaowocowało to zdobyciem kolejnych dwóch bramek i jak się okazało ustaleniem wyniku na 0:5. W drugiej połowie postawiliśmy przeciwnikowi nieco wyżej poprzeczkę i spotkanie nie było już tak jednostronne. Mieliśmy zarówno my, jak i przeciwnicy kilka sytuacji bramkowych, jednak wynik do końca się nie zmienił. Tak więc pozostaje nam przełknąć gorzką pigułkę i przygotować się do kolejnego, wydaje się, jeszcze trudniejszego spotkania w przyszłym tygodniu.