Wyniki meczów

Runda rewanżowa: III liga wojewódzka C1 - II kolejka
BBTS Podbeskidzie
UMKS Trójka (2004 - 2005)
5
0

Runda rewanżowa: III liga wojewódzka C1 - II kolejka

Czwartek 18 kwietnia 2019

BBTS Podbeskidzie B-B - UMKS "3" Czechowice - Dziedzice [2004] 5:0

2004 - 2005
UMKS Trójka (2001/2002) - LKS Mazańcowice 8:0 (1:0)
UMKS Trójka (2001 - 2002)
LKS Mazańcowice
8
0

UMKS Trójka (2001/2002) - LKS Mazańcowice 8:0 (1:0)

Środa 17 kwietnia 2019

Dobry mecz i wysokie zwycięstwo.

2001 - 2002
UMKS Trójka (2009)
GKS "PNIÓWEK-74" Pawłowice
7
7

UMKS "Trójka" - GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 7:7

Niedziela 14 kwietnia 2019
2009
KS Spójnia Landek - UMKS Trójka (2001/2002) 3:3 (2:2)
KS Spójnia Landek
UMKS Trójka (2001 - 2002)
3
3

KS Spójnia Landek - UMKS Trójka (2001/2002) 3:3 (2:2)

Sobota 13 kwietnia 2019

Remis w debiucie w kategorii Junior Starszy.

2001 - 2002
Runda rewanżowa: III liga wojewódzka C1
UMKS Trójka (2004 - 2005)
Gol Bieruń
19
1

Runda rewanżowa: III liga wojewódzka C1

Sobota 13 kwietnia 2019

UMKS (2004) - Gol Bieruń 19:1

2004 - 2005
UMKS Trójka (2003)
Zet Tychy
3
2

UMKS Trójka - OKS ZET Tychy

Sobota 13 kwietnia 2019

Wiosenne "przebudzenie"

2003
ISKRA Pszczyna
UMKS Trójka (2009)
12
2

ISKRA Pszczyna - UMKS Trójka 12 : 2

Sobota 6 kwietnia 2019
2009
TURNIEJ
UMKS Trójka (2010)

Turniej rocznika 2010- ŻYWIEC WINTER CUP 2019

Niedziela 20 stycznia 2019

Witam 

w niedziele 20.01.2019 zawodnicy rocznika 2010 jadą na turniej ŻYWIEC WINTER CUP 2019 . Zbiórka w niedzielę o godz. 7.00 przed stadionem MOSiR ul. Legionów 85 (wejście na trybunę główną ) . Planowany powrót ok. godz. 15.00- 16.00.

zawodnicy powołani :

1. Bartek Kwaśniak

2. Jan Cebula

3. Ksawery Polak

4. Marysia Dzida

5. Wiktor Franek

6. Kacper Szewczyk

7. Michał Paradowski

8. Mateusz Twardawa

9. Szymek Ligęza

10. Łukasz Pochopień 

2010
Turniej piłkarski
UMKS Trójka (2010)

Turniej w Kaniowie rocznik 2010

Sobota 19 stycznia 2019

Witam

W sobotę 19.01.2019 w Kaniowie zostanie rozegrany turniej rocznika 2010 . Zbiórka przed Szkołą Podstawową w Kaniowie ul. Batalionów Chłopskich 15 o godz. 12.00 .

zawodnicy powołani :

1. Bartek Kwaśniak

2. Franek Dzida

3. Staszek Szylder

4. Patryk Olszowski

5. Michał Wycisk

6. Mateusz Szkucik

7. Michał Paradowski 

8. Ksawery Polak

9. Wiktor Franek

10. Łukasz Pochopień 

2010
Turniej piłkarski
UMKS Trójka (2011)

Grupa 2011 - w sobotę 19.01 weźmiemy udział w halowym turnieju piłki nożnej w Kaniowie...

Sobota 19 stycznia 2019
2011