UMKS Trójka (2002) - KP Beskid Skoczów 2:0 (1:0)

KP Beskid Skoczów
2
0

Długo oczekiwane zwycięstwo w końcu nadeszło.

Z dużymi nadziejami podchodzilismy do tego meczu, licząc że w końcu uda się osiągnąć korzystny wynik.

Jak pokazał mecz cel udało się osiągnąć, choć całkiem łatwo nie było. Tym bardziej cieszy postawa chłopaków, którzy po dwóch porażkach potrafili się podnieść i zdobyć upragnione trzy punkty.

Pierwsza połowa należała do nas, niestetu wielu sytuacji bramkowych, które stwarzalismy nie potrafilismy wykończyć. Dopiero w 25 min. Wojtek Gancarczyk wykorzystując podanie Maksymiliana Kwaśniaka dał nam prowadzenie.

W tej fazie meczu przeciwnik praktycznie nam nie zagroził, oddając tylko kilka niecelnych strzałów. Do przerwy wynik się nie zmienił i prowadzilismy 1:0.

Na początku drugiej odsłony wypracowaliśmy kilka bardzo groźnych sytuacji, jednak zabrakło wykończenia. Po 15 minutach drugiej połowy przeciwnik otrząsnął się i również próbował stwarzać sytuacje, na szczęście żadnej nie potrafił wykorzystać.

W samej końcówce meczu, w zamieszaniu podbramkowym po wykonywanym przez Dominika Kanię rzucie rożnym, piłkę w siatce umieścił Klaudiusz Świerczek.

Tym samym pierwsza wygrana w tej rundzie stała się faktem.

Miejmy nadzieję, że to nie tylko wizyta p. Jacka Zielińskiego, skauta Legii Warszawa, tak wpłynęla na naszych zawodników i że w kolejnych meczach kontynuować będziemy zwycięską passę.