UMKS Trójka
KS ROW Rybnik
1
1

Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie 4 kolejki II wojewódzkiej ligi trampkarzy młodszych C2 pomiędzy UMKS "Trójka" a RKP RoW Rybnik. Do meczu przystapiliśmy w okrojonym składzie, gdyż w trakcie tygodnia rozchorował się Wiktor Bartoszek, natomiast urazów doznał Konrad Adamecki oraz Oskar Kozak. Mimo osłabienia nasi zawodnicy rozpoczęli mecz bardzo agresywnie wymuszając na przeciwniku liczne błędy. W pierwszej odsłonie mecz toczył się głównie w środkowej strefie,jednak żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć klarownych sytuacji. Gdy wydawało się że do przerwy utrzyma się remis, niespodziewanie goście zdobyli bramkę strzałem zza lini szesnastki. Należy dodać, że był to pierwszy strzał gości na naszą bramkę w pierwszej połowie. Stracona bramka nie załamała chłopaków,którzy podobnie jak w meczu z Gosławem tydzień temu ruszyli zdecydowanie od początku drugiej połowy. Pewna gra w obronie oraz bardzo dobra gra w lini pomocy dawała nadzieje na korzystny rezultat. Szczególnie blisko zdobycia bramki był Kacper Sikora,który zamykając akcje na skrzydle uderzył z pierwszej piłki minimalnie nad poprzeczką.Kolejne akcje sunęły skrzydłem jednak dośrodkowania padały łupem rosłych obrońców gości. W końcu jednak po prostopadłym podaniu Konrada Szpary znakomicie w pole karne wbiegł Tomek Sajdak,który pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Mimo przewagi, nie udało się zdobyc drugiego gola, jednak w końcówce spotkania dopisało nam szczęscie, gdy po rajdzie środkiem boiska obrońca gości wypatrzył w polu karnym napastnika lecz jego strzał na nasze szczęscie minął słupek.

Reasumując w zgodnej opini wszystkich obecnych  był to najlepszy mecz biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe występy. Zagraliśmy odważnie zdecydowanie, zostawiliśmy płuca na boisku,wymuszaliśmy na przeciwniku liczne błędy. Takiej właśnie gry,podejścia,zaangażowania oczekujemy w kolejnych spotkaniach.