UMKS Trójka
1
1

Zmarnowana szansa

W minioną niedzielę zespół trampkarzy toczył batalie o ligowe punkty z drużyną Nadwiaślana Góry. Mimo prowadzenia i wielokrotnych sytuacji podbramkowych nie potrafiliśmy wywieźć z boiska gosci kompletu punktów. Nic nie zapowiadało niespodzianki i nawet trener drużyny gospodarzy nie spodziewał sie remisu w konfrontacji z "Trójką"  ktora zakonczyla sie wynikiem 1:1.

Mecz rozpoczal sie bardzo dobrze dla Czechowiczan. Dlugo utrzymywaliśmy się przy piłce co jakis czas zagrażając bramce rywali. Najblizej zdobycia gola byl Bartek Krupa jedbak po jego strzale pilka trafila w słupek. Pierwsza bramka wpadla w 20 minucie kiedy to Janek Waliczek precyzyjnie z rzutu wolnego umiescil pilke w siatce. Chwile później znów z rzutu wolnego ten sam zawodnik trafił w spojenie słupka z poprzeczką. W drugiej polowie na drodze do podwyższenia prowadzenia stawał dobrze dysponowany bramkarz i poprzeczka bramki rywali. Zgodnie z powiedzeniem, że "niewykorzystane sytuacje się mszcza" na 10 minut przed końcem meczu jedyną  i to sprezentowana przez naszych obroncow sytuacje wykorzystali zawodnicy Góry doprowadzajac do remisu. Ostatnie minuty to "bicie głową w mur" i nerwowa gra w ofensywie i niestety przywozimy tylko jeden punkt do Czechowic.