Siódemka Tychy
0
4

Porażka mimo dobrej gry.

Porażką 4-0 zakończyło się spotkanie 4 kolejki ligi juniorów młodszych z KS Siódemka Tychy. Już od pierwszych minut mecz był zacięty i wyrównany a u naszych zawodników widać było chęć rehabilitacji po porażce z Kozami. W 19 minucie po indywidualnym błędzie Janka Waliczka wynik spotkania otworzył Nikodem Chylaszek. Nie zraziło to jednak naszych zawodników, którzy ambitnie walczyli o wyrównanie. Znakomitą okazję na bramkę zmarnował Tomasz Sajdak, który otrzymał podanie z lewego skrzydła, jednak będąc sam na sam strzelił ponad poprzeczką. W 1 połowie mieliśmy jeszcze kilka strzałów na bramkę oraz rzutów rożnych jednak dobrze spisywał się bramkarz gości bądź skutecznie interweniowali obrońcy. W 63 minucie po raz kolejny błąd naszego obrońcy wykorzystał Nikodem Chylaszek, który podwyższył na 2-0. 3 bramkę dla gości zdobył Jakub Śmiłowski, który uderzył nie do obrony z 18 metra. Przy stanie 3-0 zmarnowaliśmy 100 procentową sytuację w której Adrian Dudek będący w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył między nogami jednak nadbiegający obrońca wybił ją na aut. W 74 minucie kolejną bramkę zdobył Nikodem Chylaszek ustalając tym samym wynik spotkania.

Podsumowując można powiedzieć, że wynik nie odzwierciedla gry na boisku. Zawzięcie walczyliśmy do końca, stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, jednak nie ustrzegliśmy się indywidualnych błędów, które z zimną krwią wykorzystali przeciwnicy