UMKS Trójka
TS Podbeskidzie
5
2

W III kolejce III wojewódzkiej ligi tramkarzy C2 przyszło  się nam zmierzyć z rywalem zza miedzy tj BBTS Podbeskidzie. Niestety po raz kolejny przystepowaliśmy do spotkania osłabieniem kilku graczy. Jednak braki kadrowe nie przeszkodziły nam w odniesieniu okazałego zwycięstwa . Co prawda w pierwszej połow mimo kilku okazji przegrywaliśmy 1-0 bo bramce z rzutu wolnego natomiast w II połowie chłopaki pokazały charakter i przejęli całkowitą kontrole nad spotkaniem. Wyrównującą bramkę zdobył Filip Kołodziej a kolejne zdobywali:Iwo Jeleśiński,Dawid Fender,Gracjan Olkowski oraz ponownie Filip Kołodziej ustanawiając wynik spotkania na 5-2. Wielkie gratulacje dla drużyny za walkę i charakter na boisku.