Wyniki meczów »

UMKS Trójka (2002) - KS Unia Racibórz 0:5 (0:3)

Sobota 17 listopada 2018
UMKS Trójka
Unia Racibórz
0
5

Witaj trzecia ligo!


Nie udało sie wywalczyć utrzymania w drugiej lidze naszym zawodnikom, ale jak się miało udać skoro niektórzy uczestnictwo w treningu traktują jako karę. Wypadałoby przynajmniej, gdy pojawiło się widmo spadku, zmobilizować się, potrenować i przećwiczyć jakieś zagrania. Ale jak widać nie wszyscy rozumieją na czym polega piłka nożna i z czego biorą się skucesy.

Dzisiejszy mecz pokazał to , z czym borykaliśmy się przez całą rundę, mnóstwo własnych błędów popełnianych w defensywie, które prowadziły do utraty bramek, a z drugiej strony wiele niewykorzystanych okazji w ofensywie. Ostatnia bramka z dzisiejszego spotkania idealnie pasuje jako podsumowanie naszej gry w tej lidze.   

Reasumując, to nie jest tak , że przegraliśmy, z powodu braku umiejętności, przegraliśmy z powodu podejścia do tego, do czego w pewien sposób, dobrowolnie się zobowiązaliście.

Mam nadzieję, że nikogo tym komentarzem nie uraziłem, a jednocześnie liczę na przebudzenie i solidne przepracowanie okresu przygotowawczego. A wtedy na pewno wszyscy będziemy przeżywać wiele radosnych, zakończonych zwycięstwami meczów. 

PS. Proponuję zwrócić uwagę na zachowanie zawodnika z numerem 9 w akcji przy bramce nr 5. 

 

Skrót meczu: