grupy

2007/2008

Marcin Balon

722 220 709

W IV kolejce III ligi juniorów młodszych podejmowaliśmy na własnym stadionie drużynę MKS Iskra Pszczyna. Pierwsza połowa nie była zbyt dobra w naszym wykonaniu. Nie potrafilśmy złapać odpowiedniego rytmu, mnożyły sie niedokładności jednak mimo tego stworzyliśmy kilka stu procentowych sytuacji,których nie potrafiliśmy sfinalizować. Pod koniec pierwszej w końcu wyszliśmy na prowadzenie.Fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Szymon Sztorc zdobywając bramkę na 1-0. W drugiej połowie w końcu  odnależliśmy właściwy rytm i stworzyliśmy 4 wyborne sytuacje do podwyzszenia rezulatatu jednak od wyższej porażki przeciwników uchronił bramkarz, który ratował Iskrę raz po raz popisując się świetnym interwecjami. Ostatecznie dowieźliśmy jednobramkową zaliczkę do końca spotkania notując tym samym trzecie zwycięstwo w rundzie.