UMKS Trójka
GKS Tychy
0
4

Porażką 4-0 zakończył się mecz ostatniej kolejki ligi trampkarzy młodszych pomiędzy UMKS a GKS Tychy. W pierwszej połowie mimo przewagi w posiadaniu piłki rówieśników z Tych umiejętnie broniliśmy się wyprowadzając grożne kontry. Niestety popełniliśmy jeden bład,który przeciwnik od razu wykorzystał i na przerwę schodziliśmy przegrywając 1-0. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i ostatecznie przegraliśmy 4-0. Biorąc pod uwagę nasze pojedynki z rówieśnikami z Tychów mimo porażki był to i tak nasz najlepszy występ gdyż wczesniej przegrywaliśmy różnicą kilkunastu bramek nie kreując praktycznie żadnych sytuacji

Podsumowując całą runde widać,że zanotowaliśmy znaczny progres w porównaniu do jesieni. W końcu zapunktowaliśmy a w meczach z bardzo wymagającymi rywalami przegrywaliśmy niejednokrotnie nie będąc zespołem zdecydowanie gorszym. Oczywiście wiele pracy przed nami ale grając spotkania z tak wymagającymi przeciwnikami zdobyliśmy niezbędne doświadczenie

Wszystkim zawodnikom serdczenie dziękuje za miniony sezon i gratuluję ambitnej postawy w każdym meczu.