UMKS Trójka
Football Project Suszec
5
1

Zwycięstwem 5-1 zakończyło się wczorajsze spotkanie pomiędzy drużyną naszych tramkarzy młodszych z rówieśnikami z Football Project Suszec. Chłopcy wyszli na mecz żadni rewanżu za poprzednie spotkanie z Suszcem w którym ulegliśmy 8-0. Od początku pierwszej połowy stwarzaliśmy grożne sytuacje pod bramką przeciwnika i już w pierwszym kwadransie powinniśmy prowadzić co najmniej 3-0, jednak piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Jednak co się odwlecze to nie uciecze i kolejne sytuacje zakończyły się golami. Formą strzelecką błysnął Filip Kołodziej który zanotował klasyczny hat-trick a jedno trafienie dołożył Gracjan Olkowski i na przerwę schodziliśmy prowadząc 4-0. Po przerwie tempo spotkania  nieco spadło na co zapewne wpływ miała upalna pogoda ale mimo to kolejną bramkę zdobyliśmy po strzale niezawdonego w tym dniu Filipa Kołodzieja. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem i tak spotkanie zakończyło sie okazałym zwycięstwem 5-1.

Cieszy dobra forma strzelecka, która będzie nam potrzebna już w najbliższą niedzielę gdzie staniemy do derbowego pojedynku z drużyną BBTS-u Podbeskidzie.