Tyski Sport S.A. - UMKS Trójka (2002) 7:2 (2:0)

UMKS Trójka
7
2

W dniu 26.03.2017r. w drugiej kolejce rozegraliśmy spotkanie ze spadkowiczem z I ligi drużyną Tyski Sport S.A.

Wynik niestety odzwierciedla różnicę klas pomiędzy naszym zespołem, a przeciwnikiem, choć mimo wszystko jest troszkę za wysoki.

Gospodarze od samego początku meczu ruszyli do ataku i szybko zdobyli bramki w 3 i 7 minucie. Później nasi zawodnicy przebudzili się i przynajmniej gra obronna wyglądała lepiej. Jedyną dobrą sytuację naszej druzyny przerwał bramkarz gospodarzy, faulując na dwudziestym metrze wychodzącego na czystą pozycję Wojtka Gancarczyka.

Na początku drugiej odsłony podjęliśmy walkę, jednak nasze zapędy zostały ostudzone w 7 minucie, kiedy to po pięknie wyprowadzonej kontrze gospodarze podwyższyli wynik na 3:0. Gdy w 16 minucie Tyszanie zdobyli czwartą bramkę wydawało się, że już nie nie będziemy w stanie w tym meczu zrobić. Jednak już w następnej akcji, po rzucie wolnym wykonanym przez Patryka Polaka, w zamieszaniu pod bramką do piłki doszedł Maksymilian Kwaśniak, oddał strzał, który obronił jeszcze tyski bramkarz lecz wobec dobitki Wojtka Gancarczyka był już bezradny. W 22 minucie po rzucie roźnym czujnością w polu karnym wykazał się Kacper Kołodziej, który wepchnął do bramki bezpańską piłkę. Jednak dwie bramki to wszystko, na co było stać dzisiaj nasz zespół. W końcówce przeciwnicy zdobyli jeszcze trzy bramki i mecz zakończył się wysokim, aczkolwiek całkowicie zasłużonym zwycięstwem gospodarzy 7:2.

Pozostaje mieć nadzieję, iż w następnej kolejce zdobędziemy wreszcie trzy punkty.

W pozostałych meczach BTS Rekord pokonał Naprzód Czyżowice 2:1, Beskid Skoczów pokonał Unię Racibórz 2:1, a Podeskidzie uległo ROW Rybnik 1:3