TS Podbeskidzie - UMKS Trójka (2002) 4:2 (3:2)

UMKS Trójka
4
2

Nieudany debiut w kategorii Juniorów Młodszych.

Nie udał się pierwszy mecz naszym zawodnikom w gronie Juniorów Młodszych. Po pierwszych 15 minutach przegrywaliśmy z zespołem Podbeskidzia 0:3. O tej fazie meczu chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Naszej drużynie nie wychodziło kompletnie nic, za to przeciwnik atakował z wielkim animuszem, raz po raz wyprowadzając bardzo groźnie ataki. Przewyższali nas zdecydowanie w każdym elemencie gry w piłkę nożną. Na szczęście, gdy pierwsze emocje opadły zaczęliśmy się odgryzać przeciwnikowi, szczególne zagrożenie stwarzając przy stałych fragmentach gry. Właśnie po rzutach wolnych padły obie bramki dla naszej drużyny. Najpierw w 17 min. bramkę zdobył Dawid Bieńko po dośrodkowaniu Maćka Pnioka, a następnie w 25 min. bezpośrednim strzałem bramkarza pokonał wspomniany Maciej Pniok. Do przerwy, mimo kilku niezłych sytuacji wynik się nie zmienił, ale z pewnym optymizmem podchodziliśmy do drugiej części spotkania. Niestety zespoł Podbeskidzia szybko ostudził nasze nadzieje podwyższając wynik  już w trzeciej minucie drugiej odsłony. Do końca wynik nie uległ zmianie pomimo wielu okazji dla obu stron i porażka na rozpoczęcie sezonu stała się faktem.

Bramki: D. Bieńko, M. Pniok