ROW Rybnik - UMKS Trójka (2002) 5:1 (2:0)

UMKS Trójka
5
1

Smutne zakończenie, w sumie udanego sezonu.

Mecz rozpoczął się od huraganowych ataków gospodarzy. To, że po 5 minutach przegrywaliśmy 0:2 zawdzięczamy naszemu bramkarzowi oraz nieskuteczności przeciwnika. Piętnaście minut trwało nasze przebudzenie, w późniejszej fazie meczu stworzyliśmy kilka sytuacji podbramkowych, w tym jedną, po której powinniśmy zdobyc gola kontaktowego. Tak więc do przerwy utrzymał się wynik 2:0 dla ROW Rybnik. Druga połowa była bardziej wyrównana, mieliśmy swoje szanse, jednak gospodarze mieli dzisiaj wiele szczęścia i wybijali piłki nawet z linii bramkowej. Stare przysłowie piłkarskie mówi, kto nie wykorzystuje swoich szans ten zostaje skarcony. Tak też było w tym przypadku, gospodarze wykorzystali trzy swoje sytuacje, a nam na poczieszenie udało się strzelić gola honorowego w ostatniej akcji meczu.

Gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo i zajęli drugie miejsce w tabeli, a nam po 14 meczach rundy wiosennej przyszło się cieszyć z 4 miejsca w lidze, w której graliśmy z takimi przeciwnikami jak GKS Tychy, ROW Rybnik, Rekord czy Podbeskidzie.

Bramka: W. Gancarczyk