UMKS Trójka
5
1

APN Knurów - UMKS Trójka 5:1

Tym razem czekał nas rewanżowy mecz z APN’em w Knurowie. Początek meczu był dla nas
obiecujący. Już w 8 min po dośrodkowaniu Mikołaja Seniowa piłka po rykoszecie wyladowała
w bramce rywala. Niestety prowadzeniem nie dane nam się było zbyt długo cieszyć . W 15
min pomocnik gospodarzy niezbyt mocnym strzałem zza linii pola karnego zaskoczył
Mateusza Wojtyłę i zrobiło się 1-1. Kolejna bramka padła po rzucie karnym podyktowanym
przez sędziego po rzekomym faulu Mateusza Rozmusa na zawodniku z Knurowa. Pierwsza
połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Do tego momentu gra wyglądała nieźle. Chłopakom
udawało się konstruować akcje ofensywne a w defensywie skutecznie kasować akcje
gospodarzy.
Druga połowa niestety nam nie wyszła. W 42 min Daniel Panek odpuscił wbiegającego w
pole karne napastnika drużyny przeciwnej co ułatwiło mu podwyższenie wyniku na 3:1. W
45 min minucie było już 4:1, niestety nasz prawy obrońca Damian Garbacz nie zdązył z
kryciem i napastnik gospodarzy strzałem pod poprzeczkę zdobył kolejna bramkę. Kolejne
minuty upływały pod znakiem prób zawiązana akcji ofensywnych przez naszych
skrzydłowych. W 46 min świetna akcję przeprowadził Adrian Dudek, która zakończył
niecelnym strzałem. Kilka minut poźniej lewym skrzydłem ruszyła akcja napędzona przez
Grześka Janusza który znakomitym podaniem obsłużył Wiktora Bartoszka. Niestety Wiktor
w dogodnej sytuacji fatalnie przyjął piłkę i skończyło się na strachu dla przeciwnika.
W samej końcówce meczu pieknym strzałem z dystansu popisał się piłkarz gospodarzy i
idealnie wycelował piłkę pod poprzeczkę. Nasz bramkarz Kuba Babicki niestety nie miał nic
do powiedzenia.
Wniosek po meczu nasuwa się sam. Chłopaki na treningach przykładamy się mocniej.