grupy

2007/2008

Marcin Balon

722 220 709

Remisem 4-4 zakończyło sie pierwsze spotkanie naszej drużyny trampkarzy starszych w III wojewódzkiej lidze C1.Mecz dostarczył wielu emocji i bramek i każda z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.Mecz zaczęliśmy perfekcyjnie od prowadzenia w pierwszych minutach już 2-0. Najpierw Filip Kołodziej sfinalizował wzorcową akcję ze skrzydła i idealne dogranie Pawła Danelczyka by po chwili podwyższyć rezulata po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Iwo Jelesniańskiego.Niestety gdy wydawało się,że mecz będzie rozgrywał sie pod nasze dydktando popełniliśmy dwa fatalne błędy w obronie co skrzętnie wykorzystał przeciwnik wyrównójnując stan spotkania na 2-2. Jeszcze przed przerwą wyszliśmy znów na prowadzenie po solowej akcji Filipa Kołodzieja ale znów kolejny błąd obrony i przeciwnik zdobywa 3 bramkę. Po zmianie stron inicjatywę przejeli goście i dwukrotnie byli blisko zdobycia kolejnej bramki, jednak raz uratował nas słupek a przy kolejnej okazji napastnik gości minimalnie chybił z dystansu. Od 65 min spotkania znów byliśmy stroną przeważającą co przełożyło się na zdobycie czwartej bramki autorstwa Szymona Sztorca, który z rzutu wolnego ulokował piłkę w siatce. Gdy wydawało się,że dowieziemy zwycięstwo do końca goście po kolejnej kontrze zdobyli wyrównującego gola. Końcówka spotkania była niezwykle emocjonująca. Mieliśmy trzy rzuty rożne jednak żadnego z nich nie potrafiliśmy wykorzystać i tak mecz zkaończył sie podziałem punktów.