BTS REKORD Bielsko-Biała
UMKS Trójka
4
0

Przegraną 4-0 zakończyło się spotkanie 6 kolejki  II wojewódzkiej ligi trampkarzy młodszych pomiedzy BTS Rekord Bielsko Biała a UMKS. Od poczatku spotkania gospodarze próbowali wysoko atakować naszych zawodników, jednak przez wiekszość część I połowy nasza drużyna skutecznie sę broniła,próbując odgryzać się własnymi atakami. Niestety nieudana próba wysokiego pressingu w wykonaniu naszej drużyny zakończyła się prostopadłym podaniem do napastnika gospodarzy który bez problemu ograł Adriana Sładczyka i umieszcził piłkę w siatce. Niespełna kilka minut po utracie pierwszego gola gospodarze podwyższyli wynik na 2-0 gdy po wykonaniu rzutu rożnego niepilnowany pomocnik gości strzałem w długi róg umieścił piłkę w siatce. Do przerwy mecz zakończył się wynikiem 2-0. Po przerwie staraliśmy się odwrócic losy spotkania jednak nasze akcje kończyły się na dobrze dysponowanych obrońcach Rekordu. Jedyna dogodną sytuację zmarnowaliśmy po strzale Adriana Dudka. Nasi przeciwnicy dwukrotnie jeszcze  podwyższali wynik spotkania. Najpierw po zamieszaniu w polu karnym a nastepnie po dobitce strzału z dystansu. Mimo porażki należy pochwalić chłopaków za ambitna gre do samego końca prowadzoną w fatalnych warunkach atmosferycznych. Mamy nadzieję na korzystny rezultat w nastepnym spotkaniu, które odbedzię sie już w najbliższy wtorek o godzinie 16.00 w Pszczynie, gdzie zmierzymy się z miejscową Iskra.