Wyniki meczów »
III Liga Wojewódzka D2:Polonia Ł. - UMKS (2005)
Czwartek 25 maja 2017Zalegly mecz z Polonią Łaziska
Wczoraj rozegralismy zaległe spotkanie z Polonią Łaziska. Niestety zmiana terminów rozgrywania tego spotknia nie miała dobrego wpływu na liczbę zawodników biorących w nim udział, gdyż zaledwie 10 zawodników udało się na mecz by walczyć o ligowe punkty. Mimo tylko jednej zmiany zespół zaprezentował się bardzo dzielnie i postawił twarde warunki rywalom, którzy jedynie co mogli zrobic w tym meczu to wyprowadzać kontrataki, co niestety wychodziło im bardzo dobrze. Większość czasu byliśmy w posiadaniu piłki oddalismy dwukrotnie więcej strzałów na bramke rywali niestety brakowało w tych uderzeniach siły i precyzji - krótko mówiąc byliśmy zbyt nieskuteczni by myśleś o zwycięstwie - a szkoda bo rywal był w naszym "zasięgu".
Poniżej przedstawiam Wam punktację tabelę oraz terminarz
Punkty:
Konrad - 6
Grzegorz J. - 8 - zawodnik meczu
Michał G. - 8
Marcin P. - 6
Kacper Ł. - 7
Oliwier B. - 5
Kacper K. - 5
Bartek W. - 7
Robert W. - 6
Dominik G. - 6
Terminarz meczów:
III LIGA "MŁODZIK" 2005 i młodsi
Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | APN GKS TYCHY | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 22:7 |
2 | MKS ISKRA PSZCZYNA | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 21:10 |
3 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 24:11 |
4 | BBTS II PODBESKIDZIE | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 24:10 |
5 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 23:15 |
6 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 16:19 |
7 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 13:34 |
8 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 11:48 |
Kolejka 1
1 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | 2017-04-02 | 13:00 | 4:3 |
2 | BBTS II PODBESKIDZIE | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 2017-04-02 | 13:00 | 0:0 |
3 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | APN GKS TYCHY | 2017-04-01 | 10:00 | 0:4 |
4 | MKS ISKRA PSZCZYNA | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 2017-04-02 | 11:00 | 5:3 |
Kolejka 2 | |||||
5 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 2017-04-08 | 09:00 | 0:3 |
6 | APN GKS TYCHY | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2017-04-08 | 11:00 | 1:0 |
7 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2017-04-09 | 13:00 | 0:0 |
8 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | BBTS II PODBESKIDZIE | 2017-04-09 | 13:00 | 1:4 |
Kolejka 3 | |||||
9 | BBTS II PODBESKIDZIE | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | 2017-04-16 | 13:00 | 3:0 |
10 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2017-04-18 | 10:00 | 5:1 |
11 | MKS ISKRA PSZCZYNA | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 2017-04-13 | 17:30 | 1:2 |
12 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | APN GKS TYCHY | 2017-04-16 | 13:00 | 1:2 |
Kolejka 4 | |||||
13 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | APN GKS TYCHY | 2017-04-22 | 09:00 | 2:8 |
14 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 2017-04-23 | 13:00 | 3:3 |
15 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2017-04-23 | 13:00 | 1:5 |
16 | BBTS II PODBESKIDZIE | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2017-04-23 | 13:00 | 5:0 |
Kolejka 5 | |||||
17 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | 2017-04-29 | 10:00 | 4:0 |
18 | MKS ISKRA PSZCZYNA | BBTS II PODBESKIDZIE | 2017-04-30 | 11:00 | 1:1 |
19 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2017-04-30 | 13:00 | 8:0 |
20 | APN GKS TYCHY | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 2017-04-29 | 9:00 | 2:1 |
Kolejka 6 | |||||
21 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 2017-05-10 | 16:30 | 1:5 |
22 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | APN GKS TYCHY | 2017-05-03 | 13:00 | 1:2 |
23 | BBTS II PODBESKIDZIE | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 2017-05-03 | 13:00 | 0:1 |
24 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2017-05-03 | 10:00 | 1:4 |
Kolejka 7 | |||||
25 | MKS ISKRA PSZCZYNA | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | 2017-05-07 | 11:00 | 4:1 |
26 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2017-05-07 | 13:00 | 2:4 |
27 | APN GKS TYCHY | BBTS II PODBESKIDZIE | 2017-05-06 | 11:00 | 2:0 |
28 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2017-05-07 | 13:00 | 8:0 |
Kolejka 8 | |||||
29 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2017-05-13 | 09:00 | 5:1 |
30 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | BBTS II PODBESKIDZIE | 2017-05-14 | 13:00 | 3:3 |
31 | APN GKS TYCHY | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2017-05-13 | 11:00 | 1:1 |
32 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2017-05-14 | 13:00 | 0:0 |
Kolejka 9 | |||||
33 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | 2017-05-20 | 13:00 | 2:1 |
34 | MKS ISKRA PSZCZYNA | APN GKS TYCHY | 2017-05-21 | 11:00 | 1:0 |
35 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 2017-05-20 | 10:00 | 1:2 |
36 | BBTS II PODBESKIDZIE | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2017-05-21 | 13:00 | -:- |
Kolejka 10 | |||||
37 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | BBTS II PODBESKIDZIE | 2017-05-27 | 09:00 | -:- |
38 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2017-05-28 | 13:00 | -:- |
39 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2017-05-28 | 9:30 | -:- |
40 | APN GKS TYCHY | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 2017-05-27 | 11:00 | -:- |
Kolejka 11 | |||||
41 | APN GKS TYCHY | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | 2017-06-03 | 11:00 | -:- |
42 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 2017-06-07 | 16:00 | -:- |
43 | MKS ISKRA PSZCZYNA | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2017-06-04 | 11:00 | -:- |
44 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | BBTS II PODBESKIDZIE | 2017-06-03 | 10:00 | -:- |
Kolejka 12 | |||||
45 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2017-06-10 | 09:00 | -:- |
46 | BBTS II PODBESKIDZIE | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2017-06-11 | 13:00 | -:- |
47 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 2017-06-11 | 13:00 | -:- |
48 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | APN GKS TYCHY | 2017-06-11 | 13:00 | -:- |
Kolejka 13 | |||||
49 | KS SIÓDEMKA II TYCHY | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | 2017-06-15 | 15:00 | -:- |
50 | APN GKS TYCHY | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | 2017-06-15 | 15:00 | -:- |
51 | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | BBTS II PODBESKIDZIE | 2017-06-15 | 15:00 | -:- |
52 | MKS ISKRA PSZCZYNA | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | 2017-06-15 | 15:00 | -:- |
Kolejka 14 | |||||
53 | UMKS TRÓJKA CZECHOWICE DZ. | MKS ISKRA PSZCZYNA | 2017-06-18 | 12:00 | -:- |
54 | KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE | BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA | 2017-06-18 | 12:00 | -:- |
55 | BBTS II PODBESKIDZIE | APN GKS TYCHY | 2017-06-18 | 12:00 | -:- |
56 | GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE | KS SIÓDEMKA II TYCHY | 2017-06-18 | 12:00 | -:- |
Zdjęcia: