SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
UMKS Trójka
7
0

Twarda lekcje futbolu otrzymali nasi trampkarze młodsi w meczu z SP Jastrzębie Zdój. Nie mineło 2 min pierwszej połowy a już przegrywaliśmy 2-0. Pierwsza bramka padła z rzutu rożnego, natomiast druga zaraz po wznowieniu od środka gdzie A.Dudek mając piłkę na nodze zbyt długo zwlekał z jej wybiciem co skrzetnie wykorzystał napastnik gości zdobywając drugiego gola. Trzecia bramka padła w 16 min gdzie kolejny raz napastnik gości zakrecił naszymi obrońcami i strzałem w krótki róg podwyższył prowadzenie na 3-0. W 22 min po kolejnym rzucie roznym i fatalnym kryciu tracimy bramke na 4-0, natomiast bramka na 5-0 była podsumowaniem naszej tragicznej postawy w pierwszej połowie. Do piłki zagranej z głębi pola ruszył A.Sładczyk jednak upadł na plecy z czego po raz kolejny skorzystali zawodnicy z Jastrzebia zdobywając bramkę na 5-0. W drugiej połowie po ostrej reprymendzie w szatni gra wyglądała lepiej jednak gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki. Najpierw zagrania z głębi pola nie przeciął B.Kus natomiast krycie odpuścił D.Garbacz i skrzydłowy Jastrzębia nie zmaronwał sytuacji sam na sam a w ostatniej akcji meczu po kolejnym rzucie roznym gospodarze zdobyli 7 bramkę. Podsumowując był to niestety najsłabszy mecz w naszym wykonaniu w rundzie wiosennej jednak dziękuje zawodnikom za grę do końca natomiast tym,którzy pod pretekstem choroby nie pojechali na mecz, natomiast cudownie ozdrowieli popołudniu grajac z kolegami na boisku pod blokiem zapewnie wolne soboty od następnej kolejki.