III Wojewódzka D2: UMKS(2005) - Pniówek P.

GKS "PNIÓWEK-74" Pawłowice
5
1

Trzy punkty zostają w Czechowicach!!!

Brawo chłopaki. W końcu nasza drużyna młodzików odniosła zwycięstwo ligowe w rundzie rewanżowej. Rywale dziś zaprezentowali się wyątkowo słabo na tle naszej drużyny. Zdominowaliśmy grę od pierwszych minut stwarzając sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych. Pierwsza bramka zdobyta została po bardzo ładnej akcji i pięknym prostopadłym podaniem Dominika do Nikodema, który znakomicie wykończył akcję wyprowadzając UMKS na prowadzenie. Drugą bramkę zdobył Robert - po jego uderzeniu z linii pola karnego piłka odbiła się od obrońcy i zmieniając kierunek lotu wpadła do brramki rywali. Kilka grożnych sytuacji jeszcze w pierwszej połowie mieliśmy na podwyższenie prowadzenia, jednak Bartek nie trafił do pustej bramki z kilku metrów, Grzesiu Jaremko na dwa razy próbował pokonać bramkarza gości w dogodnej sytuacji, a po strzale Nikodem z rzutu rożnego piłka trafiła w poprzeczkę. Niestety jak mówią "niewykorzystane sytuacje się mszczą" to jedną akcję zakończoną mocnym uderzeniem z dystansu przeprowadzili zawodnicy Pniówka doprowadzając do stanu 2:1 przed  przerwą. Na szczęście w drugiej połowie nie odpuściliśmy rywalom i dołozyliśmy kolejne bramki. Trzecią bramkę zdobył Bartek dobijając piłkę odbita przez bramkarza po strzale Dominika, a kilka minut później ponownie Bartek zdobył chyba najładniejszą bramkę w tym meczu z woleja po rzucie rożnym! Festwial strzelecki zakończył Grzegorz Janusz, który po indywidualnej akcji minął obrońcę zakładając mu przysłowiową "siatkę" i bez truduo pokonał bramkarza gości. Warto wspomnieć o kapitalnej obronie Konrada kiedy to intuicyjnie obronił bardzo groźny strzał głową z kilku metrów przy stanie 3:1