III Wojewódzka D2:Rekord II - UMKS(2005)

BTS REKORD Bielsko-Biała
1
2

Zabrakło szczęścia do wywiezienia punktów z Bielska

Kolejny bardzo dobry mecz rozegrała nasza drużyna. Tym razem rywalami byli zawodnicy Rekordu II Bielsko z którymi w pierwszym meczu przegraliśmy 3:0. Mecz rewanżowy ułożył się dla nas zdecydowanie lepiej, mimo, że na prowadzenie w meczu wyszli gospodarze to udało nam się szybko doprowadzić do wyrównania za sprawą Roberta, który skierował piłkę do bramki po bardzo ładnym podaniu Tomka.  Niestety jeszcze przed przerwą zawodnicy Rekordu zdołali zdobyć jeszcze jednego gola po uderzeniu z dystansu na bramkę strzeżoną przez Michała K. Druga połowa zakonczyła się bezbramkowym remisem, głównie dzięki kapitalnym interwencją Konrada. Na pięć minut przed końcem w sytuacji sam na sam znalazł się Robert, który posłał piłkę nad bramkarzem rywali - niestety piłka uderzyła w słupek.

Punktacja:

Michał K. - 5

Konrad A. - 8

Kacper Ł. - 8

Marcin P. - 7

Michał G. - 7

Tomek K. - 9 - asysta przy bramce - zawodnik meczu!

Grzegorz J. - 7 - niestety kontuzja w pierwszej połowie nie pozwoliła mu na dalszą gre

Bartek W. - 7

Nikodem Z. - 6

Dominik G. - 5

Grzegorz Jaremko - 7

Robert W. - 8 - bramka honorowa dla UMKS-u - niewiele zabrakła a zdobył bramkę dającą nam remis i zapewne zostałby zawodnikiem meczu!