Lukam Skoczów
UMKS Trójka
4
0

Niestety nie udało się zrewanżować drużynie Lukamu za porażkę z pierwszej kolejki spotkań. Po raz drugi tej wiosny musieliśmy uznać wyższość rywali ze Skoczowa przegrywając mecz4-0. Od początku spotkania zarysowała się przewaga przeciwnika,który raz po raz stwarzał niebezpieczne sytuacje pod naszą bramka. Jednak na nasze szczęscie tego dnia dobrze dysponowany był Dawid Jurczak,który raz po raz wychodził obronną reką z sytuacji sam na sam bądż bronił strzały z dystansu. W końcu jednak gospodarze wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła napastnik gospodarzy strzałem pod poprzeczkę otworzył wynik spotkania. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.Po przerwie zagraliśmy nieco odważniej jednak to gospodarze po raz kolejny zdobyli bramkę. Do prostopadłej piłki z głebi pola wyszedł napastnik Lukamu i strzałem w długi róg zdobył drugą bramkę. Po utraconej bramce  mieliśmy swoje 100 procentowe sytuacje których niestety nie wykorzystaliśmy. Najpierw Tomek Sajdak popisał się indywidualna akcją na skrzydle i będąc sam na sam z bramkarzem spudłował a następnie Robert Wieczorek zdecydował się na strzał z 25 m i gdy wydawało się że piłka wpadnie w samo okienko kapitalną interwencją popisał sie bramkarz Lukamu parując uderzenie na rzut rozny. Niestety co nie udało się nam skrzętnie wykorzystali gospodarze dwukrotnie podwyzszając wynik. Najpierw do zbyt krótko wybitej piłki dopadł napastnik gości i strzałem w długi róg zdobył trzecią bramkę a nastepnie rajdem przez poł boiska popisał się środkowy pomocnik Lukamu uruchamiając skrzydłowego, który dopełnił formalności podwyzszając wynik na 4-0.Do końca spotkania wynik  ie uległ zmianie