Aktualności »

Zawodniczka naszego klubu w kadrze Podokręgu Bielsko-Biała ŚLZPN...


Witam.
Mam ogromną przyjemność w paru zdaniach pochwalić naszą zawodniczkę Wiktorię Biedrawę, która trenuje z rocznikiem 2011 pod opieką trenera Grzegorza Gąsiorka. Wiktoria została jakiś czas temu powołana na konsultację kadry Podokręgu Bielsko-Biała dziewczyn w kategorii U-11. Pokazała się tam z bardzo dobrej strony co zaowocowało powołaniem na Silesia Cup – Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego. W turnieju tym wzięło udział 12 dziewczęcych reprezentacji Podokręgów Śląskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U11. Faza grupowa i pucharowa rozegrana została na bocznych boiskach Stadionu Śląskiego. Mecze o 3 i 1 miejsce na głównej płycie! Wiktoria z koleżankami z drużyny zajęły ostatecznie 4 miejsce. Gratulujemy i mamy nadzieję, że takie historie będą się dziać częściej również z udziałem innych naszych zawodników.
Nagranie z meczem o 3 miejsce pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=9MivQ1diUXc

Zdjęcia: