Aktualności »

Za nami II Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Babci i Dziadka w Kaniowie r. 2008/09......

2009

Strona
grupy

2009

Andrzej Michalski

+48 660 672 153

...

Wyniki, które osiągnęliśmy w tym turnieju ( niestety 3 przegrane ) w żaden sposób nie odzwierciedlają dobrej czasami nawet baaardzo dobrej gry naszych zawodników. Sposób gry w porównaniu do turnieju, który odbył sie w grudniu zeszłego roku był o wiele lepszy ( niestety zdarzyły się małe błędy i kilka niewykorzystanych sytuacji ). Ręce rodziców i dziadków same składały się do oklasków po dobrych i składnych akcjach naszej drużyny.

Dziękujemy chłopakom za zaangażowanie i walkę oraz wszystkim przybyłym kibicom za doping.

Więcej zdjęć można zobaczyć pod adresem:

https://photos.google.com/share/AF1QipPhQGCQWoziVJE1_0XzWbFGvrfSBBofg4tqQ_U5ndSIfO_dGElV-CeXvN0qK2fryg?key=cVZGZVFQbkNuU0M3eUYtdlZHZDQ0d3NreUJUc09B

 

pozdrawiamy

Grzegorz Gąsiorek i Dariusz Łukaszek


Zdjęcia: