Aktualności »

Wyjazdowa wygrana

2007/2008
Polonia Łaziska
UMKS Trójka
0
3

Strona
grupy

2007/2008

Mariusz Maj, Michał Gazda

tel. 607 705 101, 608 071 787

Zwycięstwem 3-0 zakończył się wyjazdowy mecz naszej drużyny trampkarzy starszych z Polonią Łaziska. W pierwszej połowie pierwszą sytuację do zdobycia bramki mieli gospodarze lecz napastnik Poloni uderzeniem głową nie trafił w bramkę. W miarę upływu czasu nasza drużyna zaczęła zdobywać przewage na boisku i stwarzała coraz wieksze zagrożenie pod bramką rywali. Znakomitą sytuację miał Kacper Wizner, który otrzymał podanie z głębi boiska lecz przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy. Kolejną grożną sytuację stworzył Dawid Fender,który ograł obrońcę Poloni przy lini i wyłożył piłkę przed pole karne jednak strzał Arka Laszczaka wybronił po raz kolejny bramkarz.Do przerwy wynik jednak nie uległ zmianie. Po przerwie po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkwoym Paweł Danelczyk umieścił piłkę w bramce otwierając wynik spotkania. Po strzeleniu bramki gospodarze zaatakowali zdecydowamie i dwukrotnie od utraty gola uratował nas słupek. Po tych sytuacjach znów doszliśmy do głosu i dwukrotnie mieliśmy znakomite sytuacji do podwyższenia rezultatu. Raz sytuację sam na sam zmarnował KAcper Wizner a drugą po potęznym uderzeniu Iwa Jeleśniańskiego piłka o centymetry minęła słupek. W końcu zdobyliśmy drugą bramkę po solowej akcji Dawida Fendra a kolejną bramkę zdobył Arkadiusz Laszczak ustalając wynik spotkania na 3-0.