Aktualności »

Szanowni rodzice, opiekunowie...


...W związku z tym, że od września 2016r. we wszystkich zespołach Akademii Piłkarskiej LG korzysta się z bezpłatnej dla Państwa aplikacji Sport BM, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie formularza, który osobnym mailem przyjdzie do Państwa na podane trenerom lub kierownikom Wasze adresy email.
 
W treści maila jest link w który należy wejść i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dla zawodników niepełnoletnich formularz wypełnia rodzic. Po podaniu swoich danych i danych zawodnika, na podany numer telefonu otrzymają Państwo kod aktywacyjny.
 
Po zalogowaniu będzie można nadać zawodnikowi uprawnienie do logowania się na profil.
 
Dzięki systemowi bm. Sport mamy możliwość (zarówno klub jak i trener) bezpośredniej komunikacji z Państwem oraz zawodnikami. W systemie będą się pojawiać informacje o godzinach i miejscach treningów, meczów, obecnościach na zajęciach, będzie można w łatwy sposób poinformować trenera o nieobecności dziecka na zajęciach, zaplanować zbiórkę na wyjazd na obóz czy turniej, dokonać płatności na rzecz klubu, trenerzy będą mieli możliwość tworzenia jednostek treningowych przygotowanych przez operatora programu Piłkarska przyszłość z LOTOSEM.
W związku z uczestnictwem UMKS „TRÓJKA” Czechowice-Dziedzice w Programie Piłkarska przyszłość z LOTOSEM, każdy zawodnik z zespołu objętego programem musi być zalogowany do systemu Sport BM. Chcemy aby wszyscy pozostali zawodnicy również byli zalogowani w tym systemie.
 
Zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji bm.sport, która umożliwi korzystanie z systemu z poziomu telefonu komórkowego.
 
Prezentacja możliwości aplikacji znajduje się pod adresem:
https://app.sportbm.com/#/account/login

 

pozdrawiamy

zarząd UMKS "Trójka"