Aktualności »

Za nami klubowe spotkanie świąteczne, na którym...


...Zarząd klubu miał przyjemność gościć jego zawodników oraz ich rodziców i opiekunów. Spotkanie było miłym akcentem potwierdzającym nasze relacje w życiu klubowym.

Na spotkaniu oprócz członków Zarządu, trenerów, kierowników drużyn gościliśmy burmistrza naszego miasta pana Mariana Błachuta. Obecni również byli: dyr. SP6 Katarzyna Kielich, v-ce dyr. SP6 Joanna Gazda-Niemczyk, dyr. MOSiRu Paweł Łękawa, prezes MRKS Walcownia Krzysztof Adamiec oraz księgowa w naszym klubie Bogusława Pochyły. Każda z ww. osób w kilku zdaniach ( miłych dla ucha ) doceniła działalność klubu i zaangażowanie osób, którym bliskie serca są sprawy związane z naszym klubem.

Spotkanie odbyło się 20 grudnia na sali gimnastycznej w SP 6 przy ul. I. Łukasiewicza 37.

 

Link do dysku google ze zdjęciami:

https://drive.google.com/drive/folders/1oTchK5UU_FIjEkWDwPKCF9Bl6za_7Eab?usp=sharing

 

Pozdrawiamy

Zarząd UMKS 3