Podsumowanie sezonu 2017/2018
2004
Podsumowanie sezonu w statystykach.
Zakończyły się zmagania ligowe zespołu 2004/2005. W trakcie tego sezonu zaszło wiele zmian kadrowych i drużyna która występowała w mijających rozgrywkach była bardzo odmieniona w porównaniu do poprzednich sezonów. Do zespołu rocznika 2005 z którego odeszło kilku chłopaków dołączyli zawodnicy z rocznika 2004. Łącznie czynnych piłkarzy w tej grupie wiekowej było 17. Ostatecznie w III lidze zajęliśmy miejsce na podium co uważam za bradzo dobry rezultat. Należy w tym wszystkim jednak pamiętać że na tym etapie szkolenia nie wynik jest najważniejszy, a zebrane doświadczenie i zarówno trenerzy jak i rodzice muszą mieć tego świadomość, aby w przyszłości nie wywierać presji na tych młodych osobach. Oczywiście że można powiedzieć iż piłka nożna to "gra" a gra się po to żeby wygrywać i słusznie, ale nie to ma być naszym głównym celem.
Uważam, że wielu zawodników występujących po raz pierwszy w meczach o punkty ligowe zdobyło tego doświadczenia bardzo dużo i pozostaje nam liczyć na to, że będzie ono procentowało w kolejnych sezonach.
Poniżej tabele:
Runda wiosenna:
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
+/- |
1 |
ŻYWIECKA APN |
10 |
28 |
9 |
1 |
0 |
75:8 |
2 |
GOL BIERUŃ |
10 |
17 |
5 |
2 |
3 |
22:30 |
3 |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
10 |
12 |
3 |
3 |
4 |
21:23 |
4 |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
10 |
10 |
3 |
1 |
6 |
15:31 |
5 |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
10 |
10 |
3 |
1 |
6 |
19:51 |
6 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
10 |
7 |
1 |
4 |
5 |
20:29 |
Runda jesienna:
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
+/- |
1 |
SIÓDEMKA TYCHY |
10 |
25 |
8 |
1 |
1 |
58:9 |
2 |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
10 |
19 |
6 |
1 |
3 |
31:19 |
3 |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
10 |
16 |
5 |
1 |
4 |
25:28 |
4 |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
10 |
15 |
4 |
3 |
3 |
25:17 |
5 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
10 |
10 |
3 |
1 |
6 |
22:28 |
6 |
SOKÓŁ ZABRZEG |
10 |
1 |
0 |
1 |
9 |
3:63 |
Poniżej przedstawiam klasyfikację punktową z sezon 2017/2018 (punkty przyznawane były za treningi i mecze mistrzowskie)
Klasyfikacja za sezon 2017/2018 |
|
Nazwisko Imię |
Punkty |
|
1 |
Krupa Bartek |
251 |
|
2 |
Grzeszek Michal |
244 |
|
3 |
Zwierzchowski Nikodem |
238 |
|
4 |
Paulish Marcin |
235 |
|
5 |
Sladczyk Adrian |
228 |
|
6 |
Kur Olgierd |
217 |
|
7 |
Fajfer Adam |
208 |
|
8 |
Garbacz Mateusz |
204 |
|
9 |
Kukulak Dawid |
202 |
|
10 |
Żoczek Mateusz |
193 |
|
11 |
Dominik Gizinski |
191 |
|
12 |
Dziura Mateusz |
187 |
|
13 |
Chrobak Mateusz |
165 |
|
14 |
Kozielek Michal |
164 |
|
15 |
Loranczyk Damian |
135 |
|
16 |
Piotr Pilarz |
115 |
|
17 |
Witek Bartek |
93 |
|
18 |
Robert Wieczorek |
92 |
|
19 |
Janosz Dawid |
72 |
|
20 |
Pochopien Stas |
71 |
|
21 |
Łukosz Kacper |
32 |
|
22 |
Kajdas Kamil |
22 |
|
23 |
Jaremko Grzegorz |
20 |
|
24 |
Kuś Tomasz |
10 |
|
25 |
Patryk Tomaszewski |
2 |
|
Wyniki meczów:
Runda wiosenna:
Kolejka nr 10 |
2018-06-09/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
2:2 |
2018-06-09/09:00 |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
- |
GOL BIERUŃ |
7:0 |
2018-06-10/09:00 |
ŻYWIECKA APN |
- |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
3:0 |
Kolejka nr 9 |
2018-06-01/18:00 |
GOL BIERUŃ |
- |
ŻYWIECKA APN |
3:3 |
2018-06-02/10:00 |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
0:3 |
2018-06-05/17:00 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
1:4 |
Kolejka nr 8 |
2018-05-26/10:00 |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
GOL BIERUŃ |
2:5 |
2018-05-27/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
1:2 |
2018-05-27/09:00 |
ŻYWIECKA APN |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
9:0 |
Kolejka nr 7 |
2018-05-19/09:00 |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
- |
ŻYWIECKA APN |
1:16 |
2018-05-20/10:00 |
GOL BIERUŃ |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
1:2 |
2018-05-20/10:30 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
0:0 |
Kolejka nr 6 |
2018-05-11/17:00 |
GOL BIERUŃ |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
3:2 |
2018-05-12/10:00 |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
5:0 |
2018-05-13/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
ŻYWIECKA APN |
1:5 |
Kolejka nr 5 |
2018-05-06/09:00 |
GOL BIERUŃ |
- |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
4:1 |
2018-05-06/10:30 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
1:1 |
2018-05-29/15:30 |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
ŻYWIECKA APN |
2:7 |
Kolejka nr 4 |
2018-04-28/09:00 |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
2:11 |
2018-04-29/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
9:0 |
2018-04-29/09:00 |
ŻYWIECKA APN |
- |
GOL BIERUŃ |
10:0 |
Kolejka nr 3 |
2018-04-21/11:30 |
GOL BIERUŃ |
- |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
2:1 |
2018-04-22/13:30 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
ŻYWIECKA APN |
1:4 |
2018-05-23/09:00 |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
1:1 |
Kolejka nr 2 |
2018-04-14/10:00 |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
3:1 |
2018-04-15/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
- |
GOL BIERUŃ |
1:3 |
2018-04-15/09:00 |
ŻYWIECKA APN |
- |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
10:0 |
Kolejka nr 1 |
2018-04-07/09:00 |
UKS GROM ŚWIERCZYNIEC |
- |
ORLIK CZECHOWICE - DZIEDZICE |
1:2 |
2018-04-08/09:00 |
ŻYWIECKA APN |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE - DZIEDZICE |
8:0 |
2018-04-08/10:30 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
GOL BIERUŃ |
1:1 |
Runda jesienna:
Kolejka nr 10 |
2017-11-04/11:00 |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
- |
SIÓDEMKA TYCHY |
3:5 |
2017-11-05/11:30 |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
0:4 |
2017-11-05/13:00 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
SOKÓŁ ZABRZEG |
3:0 |
Kolejka nr 9 |
2017-10-28/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
2:2 |
2017-10-28/13:00 |
SIÓDEMKA TYCHY |
- |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
1:3 |
2017-11-12/13:00 |
SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
0:6 |
Kolejka nr 8 |
2017-10-21/09:00 |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
- |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
3:2 |
2017-10-22/13:00 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
SIÓDEMKA TYCHY |
1:6 |
2017-10-22/15:00 |
SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
1:4 |
Kolejka nr 7 |
2017-10-14/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
- |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
1:2 |
2017-10-14/10:00 |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
5:1 |
2017-10-14/13:00 |
SIÓDEMKA TYCHY |
- |
SOKÓŁ ZABRZEG |
9:0 |
Kolejka nr 6 |
2017-10-07/09:00 |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
4:1 |
2017-10-07/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
- |
SIÓDEMKA TYCHY |
0:5 |
2017-10-25/16:00 |
SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
1:1 |
Kolejka nr 5 |
2017-09-30/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
- |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
6:2 |
2017-09-30/15:00 |
SIÓDEMKA TYCHY |
- |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
5:0 |
2017-09-30/16:00 |
SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
0:9 |
Kolejka nr 4 |
2017-09-23/09:00 |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
- |
SOKÓŁ ZABRZEG |
8:1 |
2017-10-11/16:30 |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
- |
SIÓDEMKA TYCHY |
0:10 |
2017-10-11/17:00 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
2:1 |
Kolejka nr 3 |
2017-09-16/09:00 |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
- |
SOKÓŁ ZABRZEG |
4:0 |
2017-09-16/13:00 |
SIÓDEMKA TYCHY |
- |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
3:0 |
2017-09-16/14:00 |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
- |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
2:0 |
Kolejka nr 2 |
2017-09-09/13:00 |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
1:1 |
2017-09-10/13:00 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
2:3 |
2017-09-10/15:00 |
SOKÓŁ ZABRZEG |
- |
SIÓDEMKA TYCHY |
0:12 |
Kolejka nr 1 |
2017-09-02/10:00 |
ORLIK CZECHOWICE DZ. |
- |
SOKÓŁ ZABRZEG |
7:0 |
2017-09-02/13:00 |
AKS NADWIŚLAN GÓRA |
- |
PNIÓWEK PAWŁOWICE |
1:4 |
2017-11-11/13:00 |
SIÓDEMKA TYCHY |
- |
TRÓJKA CZECHOWICE DZ. |
2:2 |