UMKS Trójka
4
0

Wyjazdowy blamaż

Porażką 4-0 zakończyło się pierwsze wyjazdowe spotkanie z LKS Orzeł Kozy. już w 5 minucie spotkania gospodarze wyszli na prowadzenie po stracie piłki w środku pola przez Daniela Panka i strzale Kacpra Polakowskiego. W 25’ minucie spotkania na 2-0 podwyższa Michał Komędra wygrywając pojedynek sam na sam z Mateuszem Wojtyłą natomiast w 31 minucie gola po rzucie wolnym zdobywa Michał Glos. W pierwszej połowie nasi zawodnicy stworzyli jedynie dwie groźne sytuacje. Po akcji prawym skrzydłem minimalnie obok bramki strzelił Kordian Gucz, kolejną składną akcję skrzydłem wykończył Mikołaj Seniow jednak jego strzał w środek bramki wyłapał bramkarz. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Gospodarze raz po raz stwarzali groźne sytuacje, natomiast nasza drużyna grała wolno bez pomysłu raz za razem tracąc piłki. W 48 minucie po składnej akcji wynik meczu na 4-0 ustalił Michał Glos. W 70 minucie po faulu bramkarza karnego nie wykorzystał Tomek Sajdak strzelając wprost w bramkarza.

Podsumowując był to nasz najgorszy mecz od wielu kolejek. Graliśmy wolno bez pomysłu a przede wszystkim przestraszyliśmy się mocniejszego fizycznie rywala.