Aktualności »

Inauguracyjna przegrana

2003

Porażką 0-4 zakończył się pierwszy mecz sezonu trampkarzy młodszych z drużyną Lukamu Skoczów. W pierwszych minutach spotkania widać było tremę u Naszych zawodników rozgrywających pierwsze spotkanie na tym poziomie ligowym. Przeciwnicy opanowali środek pola stwarzając raz po raz niebezpieczne sytuacje. Już pierwszą z nich wykorzystali w 10 minucie , gdzie po uderzeniu skrzydłowego gości piłka zatrzepotała w okienku naszej bramki. Chwilę póżniej mogliśmy wyrównać jednak piłka po strzale Wiktora Bartoszka minimalnie minęła słupek bramki.Po chwili straciliśmy kolejną bramkę. Po stracie piłki w środku pola przeciwnicy rozegrali piłkę na skrzydło gdzie napastnik gości podwyższył na 2-0. Kilka minut póżniej było juz 3-0 dla gości którzy wykorzystali rzut karny podyktowany za faul Damiana Garbacza w polu karnym. Na domiar złego po jednej z  interwencji rękę złamał Mateusz Wojtyła,którego ze stadionu zabrała karetka.Mimo niekorzystnego rezultatu staraliśmy się od początku drugiej połowy zagrać agresywniej. Blisko zdobycia kontaktowego gola był Daniel Panek który uderzeniem z rzutu wolnego ostemplował poprzeczkę gości. Raz po raz wykonywaliśmy rzuty rożne jednak piłka mijała bramkę.Po jednym z rzutów rożnych blisko zdobycia gola był Mateusz Rozmus jednak piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek. Gdy wydawało się że zdobędziemy kontaktowego gola znakomitym uderzeniem zza lini szesnastki popisał się napastnik gości, który podwyższył wynik spotkania na 4-0. Mimo ambitnej gry nie udało nam się  zdobyć honorowego bramki niemniej jednak należy podkreślić bardzo dobrą grę naszych przeciwników, którzy bardzo dobrze operowali piłką i stworzyli kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia rezultatu. Mimo porażki dziękuję chłopakom za ambitną postawę do końca spotkania równocześnie życząć szybkiego powrotu do zdrowia Mateuszowi.

Kolejne spotkanie rozegramy za tydzień w sobotę 25.03 na stadionie BBOSiR w Bielsku-Białej gdzie naszym przeciwnikiem będzie BBTS Podbeskidzie. Początek spotkania o godzinie 9.00