MKS ISKRA PSZCZYNA
0
3

Po wyrównanej walce punkty jada do Pszczyny

Bardzo trudny mecz w minioną sobotę rozegrali podopieczni Tomasza Zużałka. W porownaniu do ubiegłego tygodnia, tym razem wypracować sobie sytuację podbramkową bylo bardzo ciezko, ponieważ rywale dysponowali silnymi i wysokim zawodnikami.  Mimo porażki 0:3 Czechowicki zespół schodzil po meczu do szatni z podniesionym czołem, gdyż łatwo punktow rywalom nie oddalismy walcząc o każdą piłkę na boisku z dużym zaangażowaniem. Juz w 15 minucie jako pierwsi mogliśmy objąć prowadzenie, po zagraniu pilki w pole karne bramkarz rywali popełnił błąd odbijając pilke wprost pod nogi Mariusza, niestety  po jego uderzeniu wylądowała ona  na słupku bramki zespolu gości. Zawodnicy Iskry mimo fizycznej przewagi sporo musieli sie napracować, aby stworzyć sobie dogodna sytuację podbramkową. Niestety jeszcze w pierwszej połowie Nasza defensywa popelnila błąd w ustawieniu co od razu wykorzystal skrzydłowy rywali pokonując Adriana. Do przerwy wynik nie ulegl juz zmianie. Po przerwie bramki strzelali już tylko przyjezdni. Drugi gol wpada  po stałym fragmencie gry w 55 minucie, natomiast trzecia bramka była skutkiem błędu popelnionego podczas wprowadzania piłki do gry. Adrian wykonał podanie do Piotrka, który stracił piłkę na skutek czego napastnik gosci w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem nie pomylil sie ustalajac wynik na 5 minut przed koncem spotkania.