Kacper Łukaszek - I Trener Dariusz Łukaszek - II Trener

Trener Kacper - 698 589 229 Trener Dariusz - 604 246 548

Za nami 2 kolejka rozgrywek E2 ORLIK "LIGA EUROPY"

Grupa 2013 walczyła wczoraj na swoim terenie w kolejnych starciach ligowych. W zmaganiach na boisku wzięły udział drużyny: UMKS "TRÓJKA" Czechowice-Dziedzice, MKS Iskra Pszczyna II, GKS Pniówek 74 Pawłowice oraz LKS Leśnik Kobiór.

W pierwszym meczu danej kolejki drużyna UMKSu spotkała się z drużyną z Kobióra. Mecz miał charakter jednostronny oraz było widać pełną dominacje zawodników z Czechowic. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:0 dla gospodarzy turnieju.

Po tym spotkaniu, przyszła pora na starcie z drużyną z Pawłowic. Niestety brak koncentracji w pierwszych minutach poskutkował szybką utratą dwóch bramek, dzięki którym drużyna Pawłowic poczuła wiatr w żaglach i ruszyła z kolejnymi atakami. UMKS starał się kontratakować przeciwnika natomiast brak skuteczności i wyrachowania boiskowego poskutkował utratą trzeciej bramki i zamknęciem spotkania wynikiem 0:3.

Po słabszym meczu z Pawłowicami, drużyna UMKSu miała szansę pokazać, że był to wypadek przy pracy i odbić się w spotkaniu z Iskrą Pszyczna. Mecz toczył się bardzo wyrównanie i po upływie 10 minut zdobyliśmy bramkę na 1:0. W tym momencie Pszczyna wzięła się za odrabianie strat i w 3 szybkich akcjach zdobyła 3 bramki. Zawodnicy UMKS, rzucili się do odrabiania strat co poskutkowało zdobyciem drugiej bramki, natomiast brak czasu uniemożliwił dalsze odrabianie strat i mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Jest podstawa do analizy i ciężkiej pracy na treningach.
...wszystko co najcenniejsze nigdy nie przychodzi łatwo..